GRAYDANTE SOFTWARE ?

KURULUŞ & VİZYON

Graydante Software 2007 yılında farklı bir ünvanla 2 ortak tarafından İstanbul'da kuruldu. 2010 yılında tek ortakla Graydante Software ünvanıyla işleyişine devam ettti. Kuruluşundan bu yana geliştirdiği eticaret yazılımını son yıllarda kararlı sürümle piyasaya sunmaya başladı. Şirket vizyonumuz, sektördeki binlerce kopyadan oluşan eticaret siteleri yerine müşterilerine özel tasarım sunmak ve eticaret sektörünü görsel anlamda geliştirmektir. 2013 Yılında da havacılık sektörüne yazılım geliştirmeye başlayan şirketimiz Türkiye'de ilk havaalanı transfer sistemini 2015 yılında devreye aldı. Yanı sıra uçak rötar bilgi sistemi ve uçuş veritabanı hizmetleriyle havacılık sektöründeki altyapısını tamamladı.

YASAL PROSEDÜRLER

Şirketimiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve ticaret kanunlarına uygun olarak çalışmakta olup. Pendik vergi dairesine bağlı vergi mükellefidir. Sunucu barındırma hizmetlerine ilişkin Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından verilen yer sağlayıcı belgesine sahiptir Belge No:(YS-2947) Yanı sıra firmamız, Uçak Bileti ve entegre hizmetlere ilişkin The International Air Transport Association (IATA) servislerinin kurulum ve yapılandırılmasına hakimdir. Havacılık ve turizm sektörüne sunulan yazılımlarımız TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) prosedürlerine uygun olarak sağlanmakta ve tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır.

İŞLEYİŞ & ORGANİZASYON

ETİCARET YAZILIMI

Eticaret Sistemlerimizde kendi mimarimizde oluşturulan yazılımın üzerine müşteriye odaklı özel görseller tasarlamaktayız. Eticaret yazılımının görsel detayları çizilirken müşterimizden fikirler alırız, bilgi akışında bulunuruz ve müşterimizin hayalindeki tasarımı en iyi şekilde oluşturmaya çalışırız. Hiç bir projeyi müşteri beğesini veya onayı olmadan bitmiş olarak kabul etmeyiz. Müşteri memnuniyetini prensip benimseyen firmamız görselde olduğu kadar yazılımsal alanda da profesyonel destek sağlamakta ve her konuya çözüm getirmektedir.

HAVACILIK SİSTEMLERİ

Birçok prosedür kartelası bulunan havacılık sektöründeki öncü çalışmalarımızı hassasiyetle sürdürmekteyiz. Bünyemizdeki havaalanı transfer yazılımları, uçak bileti altyapısı, uçuş veritabanı ve rötar bilgi sistemlerimizi sürekli güncellemekteyiz. Rötar ve uçuş bilgi sistemlerimizde kullandığımız 4 farklı ülkede 3 farklı entegre sunucuya sahibiz. Uçuş veritabanlarımızdan XML formatında kolay veri çıkışları yaparak sağlayıcısı olduğumuz firmalara kolay kurulum yapısı sunmakla beraber yazılımsal destek de sağlıyoruz.